Przejdź do treści

Konferencja i wyjazdy studyjne „Problemy bezpieczeństwa i rozwoju produkcji żywności oraz jej dystrybucji przez rolników, gospodarstwa agroturystyczne i Koła Gospodyń Wiejskich”

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie wraz z partnerami – Stowarzyszeniem „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”,
Lokalną Grupą Działania „Bory Tucholskie” oraz Fundacją Hodowców Polskiej Białej Gęsi serdecznie zapraszają na

KONFERENCJĘ I WYJAZDY STUDYJNE „Problemy bezpieczeństwa i rozwoju produkcji żywności oraz jej dystrybucji przez rolników, gospodarstwa agroturystyczne i Koła Gospodyń Wiejskich”

Konferencja odbędzie się
24 czerwca 2021 r. w godzinach 9:45 – 16:00

w KPODR Minikowo w budynku Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego (CTWiI).
(rejestracja uczestników od godziny 9:00, szczegółowy program do pobrania poniżej)

Doświadczeni specjaliści przedstawią uczestnikom tematy związane z prawem podatkowym, wybranymi aspektami produkcji bezpiecznej żywności pochodzenia zwierzęcego oferowanej w krótkich łańcuchach dostaw, zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny produktów pochodzenia roślinnego w małym przetwórstwie i kuchniach domowych, innowacjami i trendami w przetwórstwie, nowoczesnymi wymaganiami dotyczącymi znakowania żywności oraz dziedzictwem kulinarnym.

Wyjazdy studyjne odbędą się w dniach:
25.06.2021 r., 28.06.2021 r., 29.06.2021 r., 30.06.2021 r.
Cztery tematyczne wyjazdy studyjne z Minikowa potrwają około 8 godzin każdy. W każdym weźmie udział 16 osób. Podczas poszczególnych wyjazdów zostaną odwiedzone: Koła Gospodyń Wiejskich, gospodarstwa wytwarzające produkty pochodzenia zwierzęcego w ramach rolniczego handlu detalicznego, gospodarstwa wytwarzające produkty pochodzenia roślinnego w ramach rolniczego handlu detalicznego oraz gospodarstwa agroturystyczne. Szczegółowy program wyjazdów do pobrania poniżej.

Do udziału w konferencji i wyjazdach studyjnych zapraszamy mieszkańców obszarów wiejskich z województwa kujawsko-pomorskiego.
Nabór uczestników konferencji i wyjazdów studyjnych trwa do 18.06.2021 r. Wypełnioną kartę zgłoszeniową prosimy dostarczyć pocztą tradycyjną lub osobiście na adres: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, 89-122 Minikowo k. Nakła nad Notecią lub pocztą e-mail na adres:magdalena.kulus@kpodr.pl (skan z podpisem) z dopiskiem „Konferencja i wyjazd studyjny – Problemy bezpieczeństwa i rozwoju produkcji żywności…”. O uczestnictwie w konferencji i wyjeździe studyjnym decyduje weryfikacja merytoryczna kandydata na podstawie danych z formularza zgłoszeniowego oraz kolejność zgłoszeń.

DOKUMENTY TAKIE JAK :
Karta zgłoszeniowa na konferencję i wyjazd studyjny
Program konferencji
Program wyjazdów studyjnych

DO POBRANIA NA https://www.kpodr.pl/?fbclid=IwAR083dwcN9iTdwkUuEjGer6_TzOdvTnLyWmqNJpbZGGKq2rqSqB8EGq6Cmo